Ką turėtumete patikrinti prieš perkant naudotą automobilį.
Ką turėtumete patikrinti prieš perkant naudotą automobilį.

Ką turėtumete patikrinti prieš perkant naudotą automobilį.

18 spalio, 2022
0 Komentarai

Naujo automobilio pirkimas visada yra investicija, tačiau kartais tai gali būti labiau būtinybė. Jei jūsų biudžetas mažas, naudotų automobilių pirkimas gali būti puikus pasirinkimas. Tačiau prieš pradėdami pildyti pirkimo pardavimo sutartį, svarbu žinoti, ką turėtumėte patikrinti prieš perkant naudotą automobilį. Šiame straipsnyje pasiūlysime ką turėtumėte patikrinti prieš perkant naudotą automobilį.

Patikrinkite po gaubtu (kapotu)

1. Patikrinkite po gaubtu – įsitikinkite, kad visi skysčiai yra tinkamo lygio ir ar nėra nuotėkio.

2. Ieškokite nusidėvėjimo požymių – patikrinkite, ar nepažeistas variklis, žarnos ar diržai.

3. Paimkite jį bandomajam važiavimui – atkreipkite dėmesį į automobilio stabilumą( ar nėra jokios vibracijos) ir įsiklausykite, ar nesigirdi keistų garsų.

4. Leiskite mechanikui jį apžiūrėti – jei įmanoma, paprašykite profesionalo, kad jis patikrintų automobilį, atliktu diagnostiką ir ieškotų galimų problemų.

5. Gaukite istorijos ataskaitą – sužinokite kuo daugiau apie ankstesnius automobilio savininkus ir techninės priežiūros istoriją. Istorija automobilio galite sužinoti čia: https://www.carvertical.com/lt/landing/v3?utm_source=infl&a=ubr&b=bb009c2d&voucher=UBR

Padangos yra viena iš svarbiausių automobilio dalių, kurios gali daug pasakyti apie automobilio būklę. Pirmiausia pažiūrėkite į protektoriaus gylį. Jei protektorius negilus, tai reiškia, kad padangos susidėvėjo ir netrukus jas gali tekti pakeisti. Taip pat norėsite paieškoti, ar padangose ​​nėra įtrūkimų ar iškilimų, nes tai gali rodyti pačios padangos problemas. Galiausiai įsitikinkite, kad visos keturios padangos yra pripūstos iki tinkamo slėgio ir vienodos.

Kai ketinate įsigyti naudotą automobilį, prieš priimant sprendimą svarbu jį išbandyti bandomajam važiavimui. Tai suteiks jums galimybę pajusti automobilį ir įsitikinti, kad jis jums tinka. Štai keletas dalykų, kuriuos reikia atsiminti, kai naudotą automobilį bandome važiuoti:

– Įsitikinkite, kad turite galiojantį draudimą ir techninę apžiūrą.

– Pasiimkite draugą ar šeimos narį, kuris gali padėti jums priimti sprendimą.

– Prieš pradėdami su juo važinėti, įsivaizduokite, ko ieškote automobilyje. Tai padės susiaurinti galimybes ir įsitikinti, kad pasirinktas automobilis jums labiausiai tinka.

Ieškokite trūkumų

Yra keletas skirtingų būdų, kaip patikrinti, ar nepažeistas naudotas automobilis. Pirma, galite atlikti vizualinį patikrinimą. Tai reiškia, kad tiesiog vaikščiokite aplink automobilį ir ieškokite akivaizdžių pažeidimo požymių.

Antra, galite patikrinti, ar nėra pažeidimų, perbraukdami rankomis išilgai automobilio išorės. Tai ypač svarbu, jei žiūrite į automobilį su prastos būklės kėbulu.

Trečia, žibintuvėliu po automobiliu galite ieškoti rūdžių ar kitų pažeidimų, kurie gali būti nepastebimi iš karto. Galiausiai galite paklausti pardavėjo, ar jis turi informacijos apie automobilio istoriją su avarijomis ar kitokiais pažeidimais.

Istorija automobilio galite sužinoti čia: https://www.carvertical.com/lt/landing/v3?utm_source=infl&a=ubr&b=bb009c2d&voucher=UBR

Patikrinkite variklį, transmisiją ir pakabą

Norėdami patikrinti variklį, pradėkite atidarydami gaubtą ir ieškodami akivaizdžių pažeidimo ar nuotėkio požymių. Tada užveskite variklį ir įsiklausykite, ar nesigirdi keistų garsų. Jei viskas atrodo ir skamba gerai, paimkite automobilį bandomajam važiavimui, kad pamatytumėte, kaip jis važiuoja.

Norėdami patikrinti transmisiją, perjunkite visas pavaras, kol automobilis stovi. Pavarų perjungimas turi būti sklandus ir neturi būti šlifavimo garsų. Dar kartą važiuokite bandomaji važiavimą, kad pamatytumėte, kaip jis keičiasi įprastomis vairavimo sąlygomis.

Norėdami patikrinti pakabą, pirmiausia pažiūrėkite į amortizatorius ir statramsčius. Jie turi būti be jokių nuotėkių ir pažeidimų. Tada judinkite kiekvieną automobilio kampą aukštyn ir žemyn, kad pamatytumėte, kaip gerai jis sugeria judėjimą. Galiausiai važiuokite, kad pamatytumėte, kaip jis puikiai atlaiko nelygumus ir posūkius.

Patikrinkite visas lemputes ir valytuvus.

Ir svarbiausia nepamirškite, kad svarbu patikrinti automobilio istoriją.

https://www.carvertical.com/lt/landing/v3?utm_source=infl&a=ubr&b=bb009c2d&voucher=UBR

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarai (0)

Kiti blog

Copyright UBR TEAM© 2022. All rights reserved.